products

High Lumen Garden Security Zasilane energią słoneczną lampy przeciwpowodziowe o mocy 80 W.

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FORZATEC
Orzecznictwo: CE&ROHS
Numer modelu: FT-FL-80W
Minimalne zamówienie: 50
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: Praca 7 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10.000 NA MIESIĄCE
Szczegóły informacji
Seria produktu: LED Flood światła Moc (W): 80W
Kolor TEMP. (K): 3000 K / 4000 K / 5000 K / 6000 K. IP: IP67
Materiał powłoki: Aluminium Materiał pokrywy: Szkło
Baterii: 12000HA Rozmiar lampy: 195 * 230
Panele słoneczne: 6V15W 350 * 350
High Light:

wszystko w jednym słonecznym świetle ulicznym

,

zasilanym energią słoneczną oświetleniu ulicznym


opis produktu

Wysoki strumień świetlny IP67 Wodoodporny ogrodowy naświetlacz 80 W Pilot zdalnego sterowania Oświetlenie zewnętrzne LED Solar Flood Light

Opis produktu
Co to są światła LED Flood:
Naświetlacze to szczególny rodzaj oświetlenia, który został zaprojektowany w celu zapewnienia dużej ilości sztucznego oświetlenia w określonym obszarze. Można je stosować do większych miejsc, takich jak areny, boiska sportowe, parkingi lub mniejsze, takie jak podwórka, ogrody, domy, podjazdy i inne. Dostępne są różne typy naświetlaczy, z których najczęściej stosuje się żarówki, żarówki halogenowe lub LED. Każde z tych reflektorów ma różne rozmiary, kolory i waty, odpowiednie do różnych sytuacji i obszarów. Oświetlenie LED VLIKE Oświetlenie LED i Oświetlenie LED Solar są szeroko stosowane jako rozwiązania oświetleniowe w wielu obiektach komercyjnych i prywatnych i stają się jednym z najpopularniejszych rodzajów oświetlenia do oświetlenia zewnętrznego.
Co to są światła LED Solar Flood:
Słoneczne światła powodziowe są rodzajem świateł powodziowych, które wykorzystują panele słoneczne do gromadzenia i przechowywania energii słonecznej do późniejszego wykorzystania. Ponieważ światło słoneczne jest bezpłatne dla wszystkich, główną zaletą słonecznego światła powodziowego jest oszczędność energii elektrycznej i możliwość pracy w obszarach bez dostępnego źródła energii elektrycznej.
Słoneczne światła LED
Diody LED to najpopularniejsze żarówki do słonecznych lamp zalewowych. Ze względu na żarówki LED, słoneczne reflektory LED zużywają mniej energii, są tańsze w utrzymaniu i działają znacznie dłużej niż inne słoneczne reflektory. Efektywność świetlna diod LED jest pomocna w przypadku lamp słonecznych, ponieważ zużywanie mniejszej ilości energii zapewnia więcej czasu pracy na światło zalane.
Reflektory słoneczne LED z czujnikiem ruchu
Detektor ruchu jest doskonałym dodatkiem do słonecznego światła powodziowego. Pomaga zaoszczędzić więcej energii i wydłużyć czas pracy. Detektor ruchu działa poprzez włączenie światła, gdy ruch zostanie wykryty w określonym obszarze przed detektorem i wyłączenie go po określonym czasie. Niektóre popularne przykłady oświetlenia słonecznego LED z czujnikiem ruchu mogą stanowić oświetlenie domu lub garażu, drzwi na podjazd, oświetlenie na podwórku i oświetlenie wielu innych miejsc.

Podanie:
Światło bezpieczeństwa
Obiekt sztuki i oświetlenie krajobrazu
Oświetlenie znaków i numeru domu
Zdalna szopa i oświetlenie terenu
Nocne światło na podwórku
Aktywowane ruchem oświetlenie do domów

Szczegóły kontaktu
Steve

Numer telefonu : +8613511662001

WhatsApp : +8613511662001